Instalacje inteligentego domu Poznań

Inteligentny Dom

Każdy, kto chce poprawić jakość swojego codziennego życia i marzy o nowoczesnym budownictwie, znajdzie optymalne rozwiązania w firmie SmartControl. Nasze przedsiębiorstwo zaprojektuje i wykona inteligentny dom w Poznaniu oraz na terenie całej Wielkopolski. Oferta, którą udostępniamy to szeroki zakres usług stawiających na nowoczesną dziedzinę, jaką jest automatyka budynkowa.

Smart dom w Poznaniu – poznaj naszą ofertę

Jesteśmy doświadczonymi inżynierami, którzy specjalizują się we wdrażaniu systemów inteligentnego domu. To, co wyróżnia naszą pracę, to indywidualne podejście do klienta – wszystkie zamówienia realizujemy w dopasowaniu do potrzeb, które zawsze są inne. Dzięki konsultacjom i zaangażowaniu, możemy stworzyć wymarzony, inteligentny dom dla mieszkańców Poznania i okolicznych miejscowości. Jednocześnie poprawiamy warunki już istniejących domów, dlatego zapraszamy do kontaktu nie tylko osoby, które planują lub budują swój azyl. Działamy również dla tych, którzy mają już dom, ale szukają zmian i nowoczesnych rozwiązań. Proponujemy systemy domów inteligentnych, takie jak: KNX, Loxon.

Jak skorzystać z oferty Smart Control i wybudować inteligentny dom?

Jeśli interesuje Cię automatyka budynkowa i planujesz prawdziwy smart dom, zgłoś się do nas i zapoznaj ze wstępną ofertą na inteligentne sterowanie domem. Uzyskane informacje i rzuty domu umożliwią nam przygotowanie oferty na system inteligentnego domu. To od Ciebie zależy w jaki sposób będziemy rozbudowywać projekt i dalej – rzeczywisty budynek. Jako zespół Smart Control specjalizujemy się między innymi we wdrażaniu:

  • systemów monitoringu,
  • systemów sygnalizacji włamania i napadu,
  • systemów kontroli dostępu,
  • profesjonalnych systemów kina domowego i multiroom,
  • instalacji teletechnicznych,
  • instalacji podłogowych mat grzewczych,
  • instalacji fotowoltaicznych.

Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie większe bezpieczeństwo, komfort i mobilność w atrakcyjnej cenie. Systemy inteligentnych domów w Poznaniu powstają właśnie w tym celu.

Rozwiązania

Logo Loxone Green RGB Knx Association Vector Logo

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami inteligentnego domu?

Telefon: 
+48 507 924 990
E-mail:  
biuro@s-control.pl